Hodina francouzštiny v Ostravě zdarma, v pátek 21.9.2012

V ostravském centru Alliance Francaise měli ve středu 19.9.2012 den otevřených dveří. Naštěstí tato „akce“ pokračuje i v pátek, takže pokud se byť i okrajově zajímáte o francouzskou kulturu či (a to zejména) jazyk můžete tohoto využít.

Na programu je v pátek 21.9.2012 od 17h ukázková hodina francouzštiny pro začátečníky zdarma. Na to v 18h navazuje možná ne tolik zajímavá prezentace centra Alliance Francaise Ostrava a následně v 18,30 vše tak trochu uzavře vernisáž fotografií z Provence.

Následně ale navazuje něco zajímavého a to projekce filmu Kupcův syn (Le fils de l’épicier) /Režie: Eric Guirado, 2007/. Bohužel na internetu není snadno nalézt o čem přesně film je, ani jeho hodnocení na některé z českých filmových databází. Ale dle zahraniční IMDB má film hodnocení 7/10, takže by se mohlo jednat o zajímavý filmový zážitek. Film má 96 minut.

Informace o celé akci najdete na webu: http://www.alliancefrancaise.cz/ostrava/Den-otevrenych-dveri.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>