Přednáška Ona a On, psychologie vztahů v Nová Akropoli

Čas od času zajdu na přednášku do této instituce. Většinou jsou organizovány večer, a nejsou ve své drtivé většině nijak extra vyčerpávající. Obsahem ani požadavky na účastníky.

Většinou to ale nevadí, protože jsou pojaty alespoň tak, že je člověk může snadno „strávit“ a nezničí jej to na večer.

Tentokráte přidávám tip na přednášku s názvem: Ona a On, psychologie vztahů. Koná se 2.10.2012 od 19h v sídle Nové Akropolis v Ostravě (28. října 8).

Sám jsem již nějakou literaturu týkající se vztahů četl. Například od Miroslava Plzáka knihu Klíč k výběru partnera pro manželství (napsal jich ale více) a nečekám, že jedna přednáška obsáhne vše co je v literatuře, která se této problematice věnuje. Ale to bychom myslím ani jako účastníci nechtěli. Kdo by to vše dokázal vstřebat, že ano…

Každopádně toto si myslím, že nemusí být zcela marná přednáška. Samozřejmě zejména pro ty, kteří ještě klíč k vyřešení „korozivosti vztahů“ a dalším problémům nenalezli. A pokud by tento večer váš problém nevyřešil, snad třeba k tomu alespoň napomůže :-)

Níže přikládám video Nové Akropole, které ale bohužel mnoho detailů nepřináší:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>