Film Nevinnost na Jiráskově náměstí v Ostravě 29.8.2012 od 20h zdarma (letní kino)

Ve středu 29.8.2012 si můžete zajít na venkovní promítání dozajista zajímavého filmu Nevinnost přímo do samotného centra Ostravy – na Jiráskovo náměstí (Kuří rynek).

Na tomto místě se dle každoroční tradice usídlí tzv. Kinematograf bratří Čadíků a ve středu 29.8.2012 bude od 20 h promítat právě film Nevinnost.

Dle oficiálního textu distributora se bude jednat o zajímavé (nebojme se říci) drama, které se zaměřuje na (snad křivé) obvinění, které má za následek uvěznění a pracné dokazování nevinny. To, co ukazuje, že film by měl (či mohl) být dobrý je spolupráce režiséra Jana Hřebejka a scénáristy Petra Jarchovského. Na webech hodnotících filmy má tento hodnocení kolem 71 %, což značí slušné pokoukání.

Pokud se již chystáte na toto promítání mohu jen doporučit, že před samotným filmem se můžete zajít podívat na setkání řečnického klubu Toastmasters, které probíhá v prvním patře kavárny Café no. 10, která je v těsné blízkosti místa, kde se bude promítat.

Ono stejně na promítání doporučuji přijít dříve, protože poté je „boj“ o místa, sedačky a židle, kterých je většinou méně než zájemců.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>